Душовий набір Omnires ANGEL-SCR
Фото 3 |
Omnires ANGEL-SCR |
|
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires ANGEL-SCR
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
omnires Angel - S BL System prysznicowy | 934 zł |
Omnires Zestaw prysznicowy przesuwny Omnires Angel chrom połysk ANGEL-SCR | 699 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy OMNIRES Angel-S | 829 zł |
Zestaw prysznicowy suwany Omnires Angel czarny (BLH) ANGEL-SBL | 957 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →