Душовий набір Omnires ART DECO-SGL
Фото 4 |
Omnires ART DECO-SGL |
|
Зовнішнє покриття ручного душу, виконане за технологією гальванічного покриття, міцне, стійке до подряпин та легко очищається від забруднень. Корпус виготовлений із латуні класу "А".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires ART DECO-SGL
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Zestaw prysznicowy przesuwny Omnires Art Deco brązowy antyczny ART | 999 zł |
Zestaw prysznicowy natykowy OMNIRES Art Deco-S | 1 003 zł |
Zestaw prysznicowy suwany Omnires Art Deco brąz antyczny (BR) ARTDECO-SBR | 1 003 zł |
Zestaw prysznicowy natykowy OMNIRES Art Deco-S | 1 003 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →