Верхній душ Omnires ARMANCE WGARMANCECR
Фото 5 |
Omnires ARMANCE WGARMANCECR |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Душовий шланг в ПВХ-оплітці.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires ARMANCE WGARMANCECR
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Armance WG CR Chrome - Główki prysznicowe Chrome | 540 zł |
Omnires Deszczownica Omnires Armance 23 cm okrągła chrom WGARMANCECR | 569 zł |
Deszczownica OMNIRES Armance WG Chrom | 576 zł |
Deszczownica Omnires Armance chrom (CR) WGARMANCECR | 576 zł |
ще 8 пропозицій
Насадка для душу виготовлена за технологією ANTI-SCALE. Він включає силіконову вставку, яка запобігає внутрішній застій води. Періодичний спосіб душової лійки, щоб застоялася вода могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу продукту. Насадки EASY CLEAN дозволяють користувачеві легко видалити вапняний наліт, просто протерши їхню силіконову поверхню.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →