Верхній душ Omnires WATERFALL WG510CR
Фото 5 |
Omnires WATERFALL WG510CR |
|
Виготовлений за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичний спосіб душової лійки, щоб застоялася вода могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires WATERFALL WG510CR
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Deszczownica Omnires Waterfall 48x20 cm prostokątna chrom WG510CR | 2 789 zł |
Deszczownica OMNIRES SlimLine WG510 Chrom | 2 792 zł |
Deszczownica Omnires Waterfall chrom (CR) WG510CR | 2 792 zł |
Deszczownica OMNIRES SlimLine WG510 Chrom | 2 420 zł |
Deszczownica Kaskadowa Mosiężna Omnires Wg510Cr | 2 789 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →