Верхній душ Omnires SLIMLINE WG225CR
Фото 5 |
Omnires SLIMLINE WG225CR |
|
Виготовлена за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичний спосіб душової лійки, щоб застоялася вода могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires SLIMLINE WG225CR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Deszczownica Omnires Slimline 25 cm kwadratowa chrom WG225CR | 649 zł |
Deszczownica Omnires Slimline chrom (CR) WG225CR | 658 zł |
Deszczownica Kwadratowa 25X25 Mosiężna Omnires Slimline Wg225Cr | 649 zł |
Модификації Omnires SLIMLINE WG225CR
Ціни на Omnires SLIMLINE WG225CR |
---|---|---|---|---|
Omnires SLIMLINE WG220CR | від 428 zł | 4 пропозиції | ||
Omnires SLIMLINE WG225CR | від 649 zł | 3 пропозиції | ||
Omnires SLIMLINE WG230CR | від 1 139 zł | 3 пропозиції | ||
Omnires SLIMLINE WG240CR | від 1 659 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →