Верхній душ Omnires ULTRA SLIMLINE WGU120CR
Фото 4 |
Omnires ULTRA SLIMLINE WGU120CR |
|
Виготовлена за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичний спосіб душової лійки, щоб застоялася вода могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires ULTRA SLIMLINE WGU120CR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Deszczownica Omnires Ultra Slimline 20 cm okrągła chrom WGU120CR | 329 zł |
Deszczownica Omnires Ultra Slimline chrom (CR) WGU120CR | 333 zł |
Deszczownica Okrągła 20 Cm Ze Stali Nierdzewnej Omnires Ultra Slimline Wgu | 329 zł |
Модификації Omnires ULTRA SLIMLINE WGU120CR
Ціни на Omnires ULTRA SLIMLINE WGU120CR |
---|---|---|---|---|
Omnires ULTRA SLIMLINE WGU120CR | від 329 zł | 3 пропозиції | ||
Omnires ULTRA SLIMLINE WGU125CR | від 429 zł | 3 пропозиції | ||
Omnires ULTRA SLIMLINE WGU130CR | від 649 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →