Душовий набір Omnires JIMJIM-SCR
Фото 6 |
Omnires JIMJIM-SCR |
|
Залежно від комплектації душовою шланг може бути в обплетенні зі сталі або ПВХ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires JIMJIM-SCR
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires JimJim-S system prysznicowy Chrom - Systemy prysznicowe | 307 zł |
Omnires Zestaw prysznicowy przesuwny Omnires Jimjim chrom połysk JIMJIM-SC | 349 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy OMNIRES JimJim-SBL Czarny mat | 433 zł |
Zestaw prysznicowy suwany Omnires Jimjim grafit (GR) JIMJIM-SGR | 445 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →