Верхній душ Omnires ULTRA SLIMLINE WGU225CR
Фото 5 |
Omnires ULTRA SLIMLINE WGU225CR |
|
Виготовлена за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичний спосіб душової лійки, щоб застоялася вода могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires ULTRA SLIMLINE WGU225CR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Deszczownica Omnires Ultra Slimline 25 cm kwadratowa chrom WGU225C | 519 zł |
Deszczownica Omnires Ultra Slimline chrom (CR) WGU225CR | 515 zł |
Deszczownica Kwadratowa 25X25 Omnires Ultra Slimline Wgu225 | 519 zł |
Модификації Omnires ULTRA SLIMLINE WGU225CR
Ціни на Omnires ULTRA SLIMLINE WGU225CR |
---|---|---|---|---|
Omnires ULTRA SLIMLINE WGU220CR | від 349 zł | 3 пропозиції | ||
Omnires ULTRA SLIMLINE WGU225CR | від 515 zł | 3 пропозиції | ||
Omnires ULTRA SLIMLINE WGU230CR | від 769 zł | 6 пропозицій | ||
Omnires ULTRA SLIMLINE WGU240CR | від 1 229 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →