Верхній душ Deante Cascada NAC F10K
Фото 4 |
Deante Cascada NAC F10K |
|
Система Anti-calc захищає верхній душ від вапняного нальоту та полегшує його очищення. Швидкий час реакції на включення та вимикання води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Cascada NAC F10K
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Deszczownica Deante Cascada 25 cm okrągła antracyt NACD10K | 415 zł |
Głowica prysznicowa okrągła Deante 250 mm NAC N10K | 359 zł |
Deante Cascada deszczownica 25x25 cm okrągła titanium NACD10K | 390 zł |
DEANTE Deszczownica Deante Cascada 25 cm okrągła czarny mat NACN10K | 325 zł |
DEANTE Deszczownica Deante Cascada 25 cm okrągła chrom szczotkowany NACF10 | 315 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →