Душовий набір Deante Avo NUV 041K
Deante Avo NUV 041K |
|
Із захистом від накипу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Avo NUV 041K
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Zestaw prysznicowy punktowy Neo Avo chrom NUV041K | 42 zł |
Zestaw natryskowy Deante Neo chrom NUV 041K | 50 zł |
Zestaw prysznicowy Deante Neo Avo punktowy chrom (NUV 041K) | 55 zł |
Zestaw natryskowy jednopunktowy Deante NEO AVO NUV 041K | 47 zł |
Zestaw prysznicowy punktowy Neo Avo Neo | 29 zł |
DEANTE NUV 041K Zestaw prysznicowy punktowy | 42 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →