Душова система Deante Box BXYZ0EBT
Відео 1Фото 13 |
Deante Box BXYZ0EBT |
|
Система проти вапняного нальоту. Душовий шланг із захистом від перекручування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Box BXYZ0EBT
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE BXYZNEBT BOX system prysznicowy czarny | 2 027 zł |
DEANTE Zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny Deante Box chrom połys | 2 999 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy DEANTE Box BXYZNEBT z deszczownicą Nero | 2 378 zł |
Deante Box zestaw z boxem podtynkowym termostatycznym okrągły | 2 699 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →