Душова система Deante Hiacynt NAC 01QM
Фото 15 |
Deante Hiacynt NAC 01QM |
|
Система AntiTwist запобігає скручування шланга для душу. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
В комплекті 5 запасних сопел.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Hiacynt NAC 01QM
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante NAC01QM HIACYNT kolumna prysznicowa chromowana NAC 01QM | 1 575 zł |
DEANTE Kolumna prysznicowa Deante Hiacynt chrom połysk NAC01QM | 1 449 zł |
Deante Hiacynt Deszczownica z baterią mieszaczową | 1 499 zł |
Zestaw prysznicowy Deante Hiacynt Nero Deszczownica z baterią prysznicową | 1 609 zł |
Deante Hiacynt zestaw prysznicowy ścienny z deszczownicą chrom NAC01QM | 1 235 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →