Душова система Besco Aspira II BP-AII-CH
Фото 3 |
Besco Aspira II BP-AII-CH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Aspira II BP-AII-CH
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Besco Zestaw prysznicowy podtynkowy Besco Aspira chrom połysk BP-AII-CH | 1 199 zł |
Besco Zestaw prysznicowy podtynkowy Besco Aspira czarny mat BP-AII-CZ | 1 389 zł |
Besco Zestaw prysznicowy podtynkowy Besco Aspira złoty BP-AII-ZL | 1 385 zł |
Besco Zestaw prysznicowy podtynkowy Besco Aspira grafitowy BP-AII-GR | 1 559 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →