Душова система Omnires PARMA PM7444CR
Omnires PARMA PM7444CR |
|
Виготовлена за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичний спосіб душової лійки, щоб застоялася вода могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires PARMA PM7444CR
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Kolumna prysznicowa Omnires Parma chrom połysk PM7444CR | 1 245 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy OMNIRES Parma PM7444CR z deszczownicą Chrom | 1 366 zł |
Zestaw prysznicowy Omnires Parma chrom (CR) PM7444CR | 1 528 zł |
Kolumna prysznicowa z baterią Omnires Parma PM7444CR | 1 399 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy OMNIRES Parma PM7444CR z deszczownicą Chrom | 1 366 zł |
Kolumna Prysznicowa Omnires Parma Pm7444Cr | 1 245 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →