Душова система Omnires PARMA SYSPM10CR
Omnires PARMA SYSPM10CR |
|
Виготовлена за технологією Anti-Scale. Має силіконову вставку, яка запобігає застою води всередині лійки. Періодичний спосіб душової лійки, щоб застоялася вода могла витікати через форсунки, гарантує довгострокову роботу.
З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню тропічного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires PARMA SYSPM10CR
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Promocyjny kompletny zestaw do zabudowy PM10 chrom RLSDXYZ05604 | 1 184 zł |
Omnires Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Parma chrom połysk SYSPM10CR | 1 049 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy OMNIRES Parma SYSPM10CR z deszczownicą | 1 129 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Parma chrom (CR) SYSPM10CR | 1 204 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →