Верхній душ Deante Cascada NAC F00K
Фото 5 |
Deante Cascada NAC F00K |
|
Система Anti-calc захищає верхній душ від вапняного нальоту та полегшує його очищення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Cascada NAC F00K
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Deszczownica Deante Cascada 25 cm okrągła grafitowy NACD00K | 639 zł |
Deante Cascada Titanium 250 mm głowica natryskowa | 639 zł |
Deszczownica Deante Deante Cascada Titanium Głowica natryskowa okrągła 250 | 557 zł |
Deante Cascada deszczownica 25 cm okrągła złoto szczotkowane NACR00K | 679 zł |
DEANTE Deszczownica Deante Cascada 25 cm okrągła chrom NACF00K | 679 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →