Душовий набір Grohe Euphoria 110 Mono 27267001
Grohe Euphoria 110 Mono 27267001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria 110 Mono 27267001
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GROHE Euphoria 110 Mono Zestaw z drążkiem prysznicowym 1 strumień 27267001 | 323 zł |
GROHE 27267001 Euphoria 110 Mono Shower rail set 1 spray | 363 zł |
Grohe Euphoria 110 Mono Zestaw prysznicowy natynkowy chrom 27267001 - odbi | 336 zł |
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Euphoria 110 Mono 27267001:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →