Ручна лійка Grohe Euphoria 110 Mono 27265000
Фото 3 |
Grohe Euphoria 110 Mono 27265000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria 110 Mono 27265000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grohe Euphoria 110 Mono hand shower 1 jet type, chrome | 138 zł |
Słuchawka prysznicowa GROHE Euphoria 110 Mono 27265000 Chrom | 140 zł |
Słuchawka prysznicowa Grohe Movario 1-funkcyjna chrom (27265000) | 119 zł |
Słuchawka prysznicowa GROHE Euphoria 110 Mono 27265000 Chrom | 140 zł |
Rączka natrysku 11 cm Grohe EUPHORIA MONO 27265000 | 131 zł |
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Euphoria 110 Mono 27265000:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
- Різьбове з'єднання G1/2"
РекомендуємоПорівняти в таблиці →