Душовий набір Grohe Tempesta 100 26406001
Grohe Tempesta 100 26406001 |
|
Лійка має внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби. ShockProof: силіконове кільце, яке запобігає пошкодженню поверхні при падінні ручного душу. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
Мінімальний тиск 1.0 бар. Може використовуватися з проточним водонагрівачем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Tempesta 100 26406001
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GROHE Tempesta 100 Zestaw prysznicowy 2 strumienie 26406001 | 166 zł |
Grohe Zestaw prysznicowy punktowy Grohe Tempesta chrom połysk 26406001 | 253 zł |
GROHE 26406001 Tempesta 100 Wall holder set 2 sprays | 178 zł |
Grohe Tempesta 100 Zestaw prysznicowy punktowy chrom 26406001 - odbiór oso | 178 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →