Верхній душ Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26066000
Фото 11 |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26066000 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень SpeedClean. Різьбове з'єднання - 1/2".
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26066000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grohe Deszczownica z ramieniem ściennym Grohe Rainshower Cosmopolitan graf | 5 055 zł |
Deszczownica Grohe Rainshower Cosmopolitan 1-funkcyjna miedź antyczna (260 | 3 360 zł |
Deszczownica Rainshower Cosmopolitan 310 Warm Sunset 26066DA0 Grohe | 3 185 zł |
Zestaw prysznicowy Grohe Pozostały Grohe 26066AL0 - 26066AL0 | 3 360 zł |
Deszczownica Z Ramieniem Rainshower Cosmopolitan 310 Brushed Hard Graphite | 3 328 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →