Głowica prysznicowa Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26066000
Zdjęcia 11 |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26066000 |
|
Funkcja SpeedClean do szybkiego usuwania kamienia. Przyłącze gwintowane - 1/2".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26066000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe Deszczownica z ramieniem ściennym Grohe Rainshower Cosmopolitan graf | 5 055 zł |
Deszczownica Grohe Rainshower Cosmopolitan 1-funkcyjna miedź antyczna (260 | 3 360 zł |
Deszczownica Rainshower Cosmopolitan 310 Warm Sunset 26066DA0 Grohe | 3 185 zł |
Zestaw prysznicowy Grohe Pozostały Grohe 26066AL0 - 26066AL0 | 3 360 zł |
Deszczownica Z Ramieniem Rainshower Cosmopolitan 310 Brushed Hard Graphite | 3 328 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →