Zestaw prysznicowy Omnires JIMJIM SYSJIMJIMCR
Zdjęcia 3 |
Omnires JIMJIM SYSJIMJIMCR |
|
W zależności od konfiguracji wąż prysznicowy może być opleciony stalą lub PVC.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires JIMJIM SYSJIMJIMCR
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Kolumna prysznicowa Omnires Jimjim chrom połysk SYSJIMJIMCR | 485 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy OMNIRES JimJim z deszczownicą Czarny mat | 800 zł |
Kolumna prysznicowa natynkowa Omnires Jimjim czarny mat (BLM) SYSJIMJIMBL | 797 zł |
Kolumna prysznicowa Omnires JIMJIM MICRO-RCR | 439 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →