Zestaw prysznicowy Deante Coriander NAC 01JM
Zdjęcia 15 |
Deante Coriander NAC 01JM |
|
Prysznic ręczny jest regulowany na wysokość za pomocą elementu przesuwnego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Coriander NAC 01JM
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante NACN1JM Coriander System prysznicowy Nero NACN1JM | 2 257 zł |
DEANTE Kolumna prysznicowa Deante Coriander chrom połysk NAC01JM | 1 104 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Jaskier NAC 01JM z deszczownicą Chrom | 848 zł |
Zestaw prysznicowy Deante Coriander nero stal nierdzewna NAC N1JM | 1 399 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →