Zestaw natryskowy Deante Avis NGV 041K
Zdjęcia 6 |
Deante Avis NGV 041K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Avis NGV 041K
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Zestaw prysznicowy punktowy Deante Avis chrom połysk NGV041K | 85 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Avis NGV 041K Chrom | 67 zł |
Deante Avis 1-punktowy zestaw natryskowy | 79 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Avis NGV 041K Chrom | 67 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →