Zestaw prysznicowy Deante Box BXYZDEBT
Zdjęcia 6 |
Deante Box BXYZDEBT |
|
System zapobiegający osadzaniu się kamienia. Wąż prysznicowy z zabezpieczeniem przed zagięciem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Box BXYZDEBT
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Zestaw prysznicowy podtynkowy termostatyczny Deante Box chrom połys | 3 699 zł |
Zestaw prysznicowy Deante Zestaw prysznicowy podtynkowy z BOXem termostaty | 2 766 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy Deante Arnika titanium BXYZDEBT | 3 199 zł |
Deante Box BXYZDEBT Zestaw prysznicowy podtynkowy z BOXem termostatycznym | 2 719 zł |
DEANTE BXYZDEBT BOX Zestaw prysznicowy podtynkowy z BOXem termostatycznym | 2 718 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →