Душова система Hansgrohe Croma Select E 27294000
Hansgrohe Croma Select E 27294000 |
|
В комплект входить прихована частина iBox universal (арт. 01800180)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select E 27294000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw prysznicowy Hansgrohe Croma Select E chrom (27294000) | 2 509 zł |
HANSGROHE 27294000 Croma Select E / Ecostat E Podtynkowy zestaw prysznicow | 2 383 zł |
Zestaw prysznicowy Hansgrohe Croma Select E podtynkowy z termostatem Ecost | 6 280 zł |
Hansgrohe Croma Select E/ Ecostat E Zestaw prysznicowy podtynkowy chrom 27 | 3 496 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →