Zestaw natryskowy Deante Floks NGF 051K
Deante Floks NGF 051K |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Floks NGF 051K
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Zestaw prysznicowy przesuwny Deante Floks chrom połysk NGF051K | 186 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Floks NGF 051K 3-funkcyjny Chrom | 186 zł |
Deante Floks zestaw natryskowy | 219 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Floks NGF 051K 3-funkcyjny Chrom | 186 zł |
Zestaw natryskowy na drążku Deante FLOKS NGF 051K | 219 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu prysznicowego Deante Floks NGF 051K:
- Prysznic ręczny regulowany według wysokości za pomocą elementu przesuwnego
PolecamyPorównaj w tabeli →