Zestaw natryskowy Deante Avis NGV 051K
Deante Avis NGV 051K |
|
Prysznic ręczny jest regulowany na wysokość za pomocą elementu przesuwnego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Avis NGV 051K
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Zestaw prysznicowy przesuwny Deante Avis chrom połysk NGV051K | 126 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Avis NGV 051K Chrom | 108 zł |
Deante Avis 5-funkcyjny zestaw natryskowy | 129 zł |
Zestaw prysznicowy natynkowy DEANTE Avis NGV 051K Chrom | 108 zł |
Deante Avis zestaw prysznicowy ścienny chrom NGV051K | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →