Higieniczna konewka Omnires BIDETTA-RCR
Omnires BIDETTA-RCR |
|
Zewnętrzna powłoka prysznica ręcznego, wykonana w technologii powlekania galwanizowanego, jest trwała, odporna na zarysowania i łatwa do czyszczenia. Dzięki technologii Easy Clean kamień można łatwo usunąć, po prostu przecierając silikonową powierzchnię.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires BIDETTA-RCR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Słuchawka bidetowa Omnires Bidetta chrom BIDETTA-RCR | 59 zł |
Rączka bidetowa Omnires Bidetta chrom (CR) BIDETTA-RCR | 56 zł |
Rączka ze stopem do zestawu bidetowego 1-funkcyjna Omnires BIDETTA R | 59 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →