Zestaw natryskowy Omnires ANGEL-PCR
Omnires ANGEL-PCR |
|
Dzięki technologii Easy Clean kamień można łatwo usunąć, po prostu przecierając silikonową powierzchnię deszczownicy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires ANGEL-PCR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Zestaw prysznicowy punktowy Omnires Angel chrom połysk ANGEL-PCR | 249 zł |
Zestaw prysznicowy punktowy Omnires Angel chrom (CR) ANGEL-PCR | 245 zł |
Zestaw prysznicowy Omnires Angel-PCR | 229 zł |
Zestaw prysznicowy punktowy Omnires ANGEL-P | 282 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →