Душовий набір Hansgrohe Crometta 100 26532400
Hansgrohe Crometta 100 26532400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 100 26532400
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe crometta vario shower set 0.65 m white/chrome | 237 zł |
Zestaw prysznicowy przesuwny Hansgrohe Crometta 26532400 | 179 zł |
Zestaw prysznicowy Crometta Vario Unica 0,65 m biały/chrom Crometta | 206 zł |
Zestaw natryskowy Crometta Vario Hansgrohe | 209 zł |
HANSGROHE 26532400 Zestaw prysznicowy Crometta Vario Unica 0,65 m | 170 zł |
Zestaw prysznicowy przesuwny Hansgrohe Crometta 26532400 | 179 zł |
Hansgrohe Crometta Vario Unica Zestaw prysznicowy 65 cm biały/chrom 265324 | 172 zł |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Crometta 100 26532400:
- Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean)
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →