Душовий набір Hansgrohe Crometta 85 27558000
Hansgrohe Crometta 85 27558000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta 85 27558000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw prysznicowy Crometta 85 vario/porter\'c Chrom 27558000 Hansgrohe | 147 zł |
Zestaw prysznicowy Hansgrohe Crometta 85 punktowy chrom (27558000) | 134 zł |
Zestaw prysznicowy Hansgrohe Crometta 85 Vario / Porter'C 1,25 m, DN15 chr | 285 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →