Душовий набір Hansgrohe Crometta Vario 27813400
Фото 4 |
Hansgrohe Crometta Vario 27813400 |
|
Тип струменя можна переключити з допомогою обертового душового диска. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Кут нахилу лійки може змінюватися до 45°
З боку душа є упорний підшипник, який запобігає перекручуванню душового шланга. Настінні хромовані кріплення з пластику
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Crometta Vario 27813400
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe Crometta Zestaw prysznicowy Vario z termostatem Ecostat 1001 CL | 612 zł |
Bateria prysznicowa chrom zestaw na drążku Crometta Hansgrohe | 919 zł |
HANSGROHE 27813400 Zestaw pryszcniowy Crometta Vario Combi 1001 CL 0,90 m | 804 zł |
Hansgrohe Crometta Vario Combi 1001 CL Zestaw prysznicowy 90 cm biały/chro | 876 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →