Душовий набір Hansgrohe Croma Select E 26413400
Hansgrohe Croma Select E 26413400 |
|
Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma Select E 26413400
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zestaw prysznicowy Hansgrohe Croma Select E punktowy biały (26413400) | 280 zł |
HANSGROHE 26413400 Zestaw prysznicowy Croma Select E Vario/Porter's 1,6m | 289 zł |
Hansgrohe Croma Select E Vario/Porter’s Zestaw prysznicowy 160 cm chrom/bi | 280 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →