Душова система Hansgrohe Pulsify S Showerpipe 260 24240000
Фото 27 |
Hansgrohe Pulsify S Showerpipe 260 24240000 |
|
Термостат CoolContact: запобігає нагріванню корпусу змішувача. Еко-функція: регулятор об'єму регулює до 30% витрати води. Можливе одночасне використання трьох функцій. Перемикання типів струменя за допомогою кнопки Select.
Підходить для проточних водонагрівачів. Мінімальний тиск води: 1,3 бар. Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Pulsify S Showerpipe 260 24240000
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
hansgrohe System prysznicowy Pulsify S głowica prysznicowa 260 mm zestaw p | 3 991 zł |
HANSGROHE 24240000 Pulsify Komplet prysznicowy 260 2jet z ShowerTablet Sel | 2 904 zł |
Hansgrohe Pulsify ShowerTablet Select Zestaw prysznicowy natynkowy termost | 2 906 zł |
HANSGROHE 24240700 Pulsify Komplet prysznicowy 260 2jet z ShowerTablet Sel | 4 767 zł |
HANSGROHE 24240670 Pulsify Komplet prysznicowy 260 2jet z ShowerTablet Sel | 4 273 zł |
Hansgrohe Pulsify ShowerTablet Select Zestaw prysznicowy natynkowy termost | 4 488 zł |
Hansgrohe Pulsify ShowerTablet Select Zestaw prysznicowy natynkowy termost | 4 275 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →