Słuchawka prysznicowa Grohe Rainshower SmartActive 130 26574000
Zdjęcia 43 |
Grohe Rainshower SmartActive 130 26574000 |
|
SmartTip: wybierz tryb natrysku jednym dotknięciem palca (na pierścieniu okrągłego przycisku). Może być używany z przepływowym podgrzewaczem wody. Wewnętrzny kanał chłodzący zapewniający długą żywotność
RainStart: prysznic ręczny zawsze uruchamia się w trybie Rain. Uniwersalny uchwyt pasujący do każdego standardowego węża. System zapobiegający osadzaniu się kamienia SpeedClean.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Rainshower SmartActive 130 26574000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Grohe Słuchawka prysznicowa Grohe Rainshower Smartactive chrom 26574DC0 | 641 zł |
Słuchawka prysznicowa GROHE Rainshower SmartActive 130 26574000 Chrom | 340 zł |
Grohe Rainshower SmartActive 130 słuchawka prysznicowa brushed warm sunset | 531 zł |
Roca Słuchawka Prysznicowa Grohe Rainshower Smartactive 120 | 769 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →