Ручна лійка Grohe Rainshower SmartActive 130 26574000
Фото 43 |
Grohe Rainshower SmartActive 130 26574000 |
|
SmartTip: вибір режиму струменя одним натисканням пальця (на кільце круглої кнопки). Може використовуватися з проточним водонагрівачем. Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби
RainStart: ручний душ завжди починає роботу з режиму Rain. Універсальне кріплення, що підходить до будь-якого стандартного шланга. Система SpeedClean проти вапняних відкладень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower SmartActive 130 26574000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grohe Słuchawka prysznicowa Grohe Rainshower Smartactive chrom 26574DC0 | 641 zł |
Słuchawka prysznicowa GROHE Rainshower SmartActive 130 26574000 Chrom | 340 zł |
Grohe Rainshower SmartActive 130 słuchawka prysznicowa brushed warm sunset | 532 zł |
Roca Słuchawka Prysznicowa Grohe Rainshower Smartactive 120 | 769 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →