Верхній душ Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26067000
Фото 9 |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26067000 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Технологія EcoJoy обмежує витрату води до 9.5 л/хв. Різьбове з'єднання — G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26067000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deszczownica Grohe RAINSHOWER DESZCZOWNICA HARD GRAPH. | 2 496 zł |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 deszczownica 31 cm okrągła z ramieniem s | 2 496 zł |
GROHE 26067AL0 Rainshower Cosmopolitan 310 Head shower set ceiling 142 mm, | 3 538 zł |
Deszczownica Rainshower Cosmopolitan 310 z przepustem stropowym 142 mm, 1 | 6 904 zł |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 deszczownica 31 cm okrągła z ramieniem s | 3 409 zł |
GROHE 26067DL0 Rainshower Cosmopolitan 310 Head shower set ceiling 142 mm, | 3 538 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →