Głowica prysznicowa Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26067000
Zdjęcia 9 |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26067000 |
|
Funkcja szybkiego odkamieniania (SpeedClean). Technologia EcoJoy ogranicza przepływ wody do 9,5 l/min. Przyłącze gwintowane - G 1/2 "
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Grohe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Grohe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 26067000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deszczownica Grohe RAINSHOWER DESZCZOWNICA HARD GRAPH. | 2 496 zł |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 deszczownica 31 cm okrągła z ramieniem s | 2 496 zł |
GROHE 26067AL0 Rainshower Cosmopolitan 310 Head shower set ceiling 142 mm, | 3 538 zł |
Deszczownica Rainshower Cosmopolitan 310 z przepustem stropowym 142 mm, 1 | 6 904 zł |
Grohe Rainshower Cosmopolitan 310 deszczownica 31 cm okrągła z ramieniem s | 3 409 zł |
GROHE 26067DL0 Rainshower Cosmopolitan 310 Head shower set ceiling 142 mm, | 3 538 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →