Душова система Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo 26507000
Відео 1Фото 12 |
Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo 26507000 |
|
Температура корпусу змішувача не перевищує температури води, що подається з душу. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Штангу можна встановити у вже наявні отвори в стіні завдяки системі QuickFix
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria SmartControl System 310 Duo 26507000
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grohe System prysznicowy SmartActive 310 multijet THM Duo okrągły wbudowan | 7 704 zł |
Grohe Silverflex, W?? prysznicowy Twistfree 1250, cool sunrise | 3 418 zł |
System Prysznicowy Euphoria Smartcontrol 310 Duo 26507000 Grohe | 3 962 zł |
GROHE 26507A00 Euphoria SmartControl System 310 Duo Shower system with the | 6 336 zł |
Grohe System prysznicowy SmartActive 310 multijet THM Duo okrągły wbudowan | 8 149 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →