Душова система Grohe Euphoria System 260 27296003
Фото 9 |
Grohe Euphoria System 260 27296003 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
Душова система сумісна з проточним водонагрівачем тільки вище 18 кВ/год, а також з накопичувальним водонагрівачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria System 260 27296003
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grohe Euphoria System 260 Shower System | 2 040 zł |
Omnires Zestaw prysznicowy Grohe Euphoria chrom 27296003 | 2 999 zł |
Zestaw prysznicowy Grohe EUPHORIA SYSTEM 260 PRYSZ.TERM.ŚCIEN.CHR | 1 879 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →