Душова система Grohe Euphoria XXL System 310 26075000
Відео 1Фото 7 |
Grohe Euphoria XXL System 310 26075000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria XXL System 310 26075000
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grohe Euphoria 310 system prysznicowy THM Warm Sunset 26075DA0 | 3 934 zł |
Grohe Kolumna prysznicowa z baterią termostatyczną Grohe Euphoria złoty 26 | 7 047 zł |
Zestaw prysznicowy Grohe Euphoria z termostatem Cool Sunrise (26075GL0) | 3 930 zł |
Zestaw Prysznicowy Euphoria 310 Z Termostatem Grafitowy 26075A00 Grohe | 5 155 zł |
Grohe Euphoria XXL System Zestaw prysznicowy natynkowy z termostatem hard | 4 887 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Euphoria XXL System 310 26075000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →