Душовий набір Grohe Tempesta 100 27598001
Фото 6 |
Grohe Tempesta 100 27598001 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (Speed Clean). Має силіконове кільце (Shock Proof), яке запобігає пошкодженню при падінні ручного душу.
Може використовуватися з проточним водонагрівачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Tempesta 100 27598001
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Grohe Zestaw prysznicowy przesuwny Grohe Tempesta chrom połysk 27598001 | 279 zł |
Grohe New Tempesta 100 zestaw prysznicowy z drążkiem chrom 27598001 | 302 zł |
Zestaw prysznicowy New Tempesta punktowy chrom (27598001) | 214 zł |
GROHE 27598001 Tempesta 100 Shower rail set 2 sprays | 213 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →