Ручна лійка Hansgrohe Raindance Select 120 26520000
Відео 1Фото 24 |
Hansgrohe Raindance Select 120 26520000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Raindance Select 120 26520000
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe raindance select e 120 3jet hand shower chrome/whi | 385 zł |
Słuchawka prysznicowa Hansgrohe Raindance Select E 3-funkcyjna chrom (2652 | 303 zł |
Hansgrohe Raindance Select E słuchawka prysznicowa złoty optyczny polerowa | 543 zł |
Hansgrohe raindance select e hand shower 120 3jet matt black | 524 zł |
Hansgrohe Raindance Select E słuchawka prysznicowa chrom 26520000 | 335 zł |
Hansgrohe Raindance Select E słuchawka prysznicowa czarny mat 26520670 | 527 zł |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Raindance Select 120 26520000:
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →