Ручна лійка Hansgrohe DogShower 150 26640700
Фото 13 |
Hansgrohe DogShower 150 26640700 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (QuickClean). З промивається грязеулавливающим фільтром.
Підходить для проточних водонагрівачів. Різьбове з'єднання: G 1/2"
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe DogShower 150 26640700
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hansgrohe Główka prysznicowa DogShower 150 marki z dyszami do masażu Niebi | 372 zł |
Słuchawka prysznicowa Dog Shower Hansgrohe | 399 zł |
Hansgrohe Główka prysznicowa DogShower 150 marki z dyszami do masażu biały | 372 zł |
Hansgrohe Główka prysznicowa DogShower 150 marki z dyszami do masażu czarn | 372 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →