Zestaw prysznicowy Omnires ART DECO SYSAD25CR
Zdjęcia 5 |
Omnires ART DECO SYSAD25CR |
|
Wykonane w technologii Anti-Scale. Posiada silikonową wkładkę, która zapobiega stagnacji wody wewnątrz konewki. Okresowe przechylanie głowicy prysznicowej w celu wypłynięcia stojącej wody przez dysze gwarantuje długotrwałą wydajność.
Dzięki technologii Easy Clean kamień można łatwo usunąć, po prostu przecierając silikonową powierzchnię deszczownicy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires ART DECO SYSAD25CR
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Art Deco miedź antyczna szcz | 1 849 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy OMNIRES Art Deco SYS AD27 z deszczownicą | 1 854 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy Omnires Art Deco chrom (CR) SYSAD25CR | 1 511 zł |
Zestaw prysznicowy podtynkowy OMNIRES Art Deco SYS AD27 z deszczownicą ART | 1 854 zł |
pokaż 18 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →