Bateria wodociągowa Omnires Art Deco AD5135CR
Omnires Art Deco AD5135CR |
|
Korpus baterii wykonany jest z mosiądzu klasy „A”. Zewnętrzna powłoka baterii wykonana w technologii powlekania galwanicznego jest trwała, odporna na zarysowania i łatwa do czyszczenia z brudu.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Omnires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Omnires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Omnires Art Deco AD5135CR
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Omnires Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa Omnires Art Deco chrom poły | 689 zł |
Bateria wannowa podtynkowa OMNIRES Art Deco AD5135 Chrom | 696 zł |
Bateria wannowa podtynkowa Omnires Art Deco chrom (CR) AD5135CR | 696 zł |
Bateria wannowa podtynkowa OMNIRES Art Deco AD5135 Chrom | 696 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →