Bateria wodociągowa Deante Teno BON 011D
Deante Teno BON 011D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Teno BON 011D
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE TENO Bon011D armatura do wanny chrom BON011D | 320 zł |
DEANTE Bateria wannowa ścienna Deante Teno chrom połysk BON011D | 305 zł |
Bateria wannowa natynkowa DEANTE Neo Teno BON 011D Chrom | 305 zł |
Bateria wannowa ścienna Deante Neo Teno chrom BON 011D | 359 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →