Bateria wodociągowa Deante Teno BON 020D
Deante Teno BON 020D |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Teno BON 020D
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria umywalkowa Deante Teno chrom połysk BON020D | 169 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE Neo Teno BON020D Chrom | 169 zł |
Bateria umywalkowa stojąca Deante Neo Teno chrom BON 020D | 199 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE Neo Teno BON020D Chrom | 169 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →