Bateria wodociągowa Deante Teno BON 050D
Deante Teno BON 050D |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Teno BON 050D
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE Bateria umywalkowa ścienna Deante Teno chrom połysk BON050D | 179 zł |
Bateria umywalkowa ścienna Deante Neo Teno chrom BON 050D | 199 zł |
Bateria umywalkowa DEANTE Neo Teno BON050D Chrom | 169 zł |
Deante Bateria Teno Chrom Umywalkowa Ścienna BON 050D | 150 zł |
Bateria umywalkowa ścienna Deante TENO BON 050D | 199 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →